top of page

UURSCHEMA

Seizoen 2024-2025

De nieuwe lessenreeksen gaan van start week 9/09/24 - 14/09/24

ZAAL 1

MAANDAG

17u30-18u30     Techniek & Modern Gevorderden
Children 6-12 jaar, voor dansers met ervaring of leden Wedstrijdgroep Modern Children

18u30-19u30     Modern Gevorderden
Teens & Adults +13 jaar

19u30 - 20u30       Modern Beginners
Teens & Adults +13 jaar
Start lessenreeks 1: 09/09/2024

ZAAL 2

MAANDAG

18u30-19u30     Disco Beginners +13 jaar

Teens & Adults

19u30-21u00     Techniek & Disco Gevorderden 

Teens & Adults + 13 jaar



Start lessenreeks 1: Maandag 9/09/24

ZAAL 1

DINSDAG

17u00 -18u00     Streetdance Kids   

                           10-12 jaar

18u00 -19u00     Streetdance Midden 1

                           Teen 12-14jaar


19u00-20u30      Street NRGY

                           Wedstrijdgroep Streetdance

ZAAL 2

DINSDAG

17u00-18u00     Streetdance Minikids

                           6-9 jaar

20u00-21u00     Powerdance

                          Adults ~ Met beurtenkaart

ZAAL 1

WOENSDAG

13u30 - 14u30   Kleuterdans 

                          4-6 jaar 

14u30 - 15u30   Disco Minikids 

                          6-9 jaar


15u30 - 16u30   Ballet Minikids 

                           6-9 jaar


16u30 - 17u45   Wedstrijdgroep Modern

                           Wedstrijdgroep Modern Children


17u45 - 19u30   Company NRGY

                           Wedstrijdgroep Modern Junioren


19u30 - 20u30    Ballet Gevorderden

                           12+ jaar


ZAAL 2

WOENSDAG

13u30 - 14u30        Modern Minikids

                                6-9 jaar


14u30 - 15u30        Pré Ballet

                                4-6jaar


15u30 - 16u30        Ballet Kids

                               10-12 jaar


18u30-19u30          Popstarz Minikids

                               6-9 jaar


ZAAL 1

DONDERDAG


17u00 - 18u00        Disco Kids

                               10-12 jaar


18u00 - 19u00        Modern Kids

                               10-12 jaar


19u00 - 20u30        Techniek & Disco Gevorderden

                               Children & Junioren

ZAAL 2

DONDERDAG

17u00 - 18u30       Wedstrijdgroep Streetdance

                               Children


18u30 - 19u30       Streetdance Beginners

                              13-16 jaar


19u30 - 20u30       Streetdance Midden 2

                              15+ jaar





ZAAL 1

VRIJDAG

17u00 - 18u30       Wedstrijdgroep NRGY KIDZ

                               Wedstrijdgroep Disco Junioren


18u30 - 19u30       Jazz 

                              13+ jaar


19u30 - 20u30       Jazz kids


                              10-12 jaar


ZAAL 2

VRIJDAG

17u00 - 18u30       Wedstrijdgroep Disco

                               Children


18u30 - 19u30       Techniek & Disco gevorderden

                              Minikids & Children 6-12 jaar


19u30 - 20u30       Ballet pointes

                              12+ jaar (min. 2 jaar ballet ervaring & verplicht ballet bij volgen)


ZAAL 1

ZATERDAG

10u00 - 11u00       Popstarz Kids

                               10-12 jaar


11u00 - 12u00      Solo/Duo disco

                              Wedstrijddansers

ZAAL 2

ZATERDAG

E-fit

12u30-13u30: Solo + Duo Disco

Uurschema 2024-2025: Schedule
bottom of page